Bildiri ile Başvuru Yapan Adayların Dikkatine

Bildirilerin değerlendirme işlemi büyük oranda tamamlanmıştır. Bildirinizin son durumunu öğrenmek için sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme ulaşmak için buraya tıklayınız. Ya da anasayfada yer alan öğrenci giriş butonunu kullanabilirsiniz.

Giriş yapabilmek için kullanacağınız kullanıcı adı e-posta adresiniz, şifreniz ise T.C. kimlik numaranız olarak belirlenmiştir.

Sisteme girdiğinizde karşınıza dört durum ortaya çıkacaktır:

  1. Değerlendirme aşamasında: Bildirinizin değerlendirmesi devam ediyor demektir.
  2. Kabul edilebilir: Bildiriniz kabul edilmiştir.
  3. Değişikliklerle kabul: Hakem tarafından önerilen (varsa) yorum kısmında yazılmış gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra kabul edilecektir.
  4. Kabul edilemez: Bildiriniz kabul edilmemiştir.

2. ve 3. Maddenin belirtildiği adaylar kongreye katılım ücretini (175 TL) 04.07.2019 Perşembe günü mesai bitimine kadar yatırıp sisteme dekontlarını yüklemeleri gerekmektedir. Ancak daha önce bildirisiz olarak kabul almış adayların tekrar ücret ödemelerine gerek yoktur.

Ücret ödemeleri aşağıda yer alan hesaba yatırılacaktır:

Banka Adı: Yapı Kredi Bankası Meşrutiyet Şubesi
Şube Kodu: 156 Meşrutiyet Şubesi
Hesap No: 90 5411 56
IBAN Kodu: TR81 0006 7010 0000 0090 5411 56
Alıcı: Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği

Ödeme yaparken aşağıda belirtilen hususlara dikkat ediniz.

  • Alıcı kısmına kesinlikle “Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği” yazılması gerekmektedir. EFT işlemi yaparken bu ifade ilgili alana sığmıyorsa baştan başlayarak aldığı kadar yazılmalıdır (örneğin: Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik De. gibi). Kesinlikle kısaltma kullanılmamalıdır (Türk PDR der gibi)
  • Açıklama kısmına kesinlikle kongreye katılmaya hak kazanan adayın ad, soyad ve T.C. kimlik numarası yazılmalıdır.
  • Eğer ödeme EFT ile yapılmışsa hesap bir iş günü içerisinde tekrar kontrol edilmelidir. Alıcı kısmına hatalı giriş yapıldığında ya da iban numarası hatalı girildiğinde ücret gönderilen hesaba geri dönmektedir.

Kongre düzenleme kurulumuzun aldığı karar neticesinde kongreye bildiri ile yalnızca sorumlu yazar katılabilmektedir. Bildiri sayısının fazlalığı ve kontenjan kısıtlılığımız nedeniyle 2. ya da 3. yazarların kongreye kayıtlarını yapamamaktayız.

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için sosyal medya hesaplarımızdan ve e-posta adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.