Kayıt Bilgileri

KONGRE KAYIT BİLGİLERİ

Kimler Kayıt Olabilir?

 • Kongreye sadece PDR lisans öğrencileri katılabilir. Öğrencilerin 2019 yılı içerisinde almış oldukları öğrenci belgelerini sisteme yüklemeleri zorunludur. Öğrenci belgesini sisteme yüklemeyenler değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Öncelikle bildirisiz kabul başvuruları alınacaktır. Bildirisiz katılımcılar açıklandıktan sonra bildirili başvuru alımı gerçekleştirilecektir.
 • Bildirisiz katılım için ön başvuru Google üzerinden oluşturulan form aracılığıyla alınmaktadır. Başvuru yapmak üzere tıklayınız.
 • Katılımcılar başvuru yapan öğrenciler arasından seçkisiz (rastgele) şekilde belirlenecektir. Seçim Youtube aracılığıyla canlı olarak yayımlanacaktır. Link sosyal medya hesaplarından ve web sitemiz üzerinden duyurulacaktır.
 • Ön başvurusu kabul edilen öğrenciler kesin kayıt işlemi için kongreye ait internet sitesindeki sistem üzerinden başvurularını tamamlayacaklardır.
 • Bildirilerle ilgili açıklamaları “Bildiri Gönderim Kuralları” başlığı altında inceleyebilirsiniz.
 • Bildirisiz katılımcı sayısı 900 olarak belirlenmiştir.
 • Diğer detaylar için kongre web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Kongre Katılımcılarının Yararlanabilecekleri Hizmetler

Kongre katılım ücretini (175 TL) yatırıp kayıt olan (bildirili/bildirisiz) katılımcılar aşağıdaki hizmetlerden yararlanabileceklerdir:

 1. Kongre Kiti (Kongre çantası, katılım belgesi, yaka kartı, vs.)
 2. Kongre süresince yapılacak ara ikramlar
 3. 2 gün sabah, öğle ve akşam yemekleri,
 4. Kongre süresince panel, konferans, seminer ve bildiri sunumlarına katılma imkanı

Katılım Ücretleri

Kongreye katılmayı planlayan (bildiri ya da dinleyici olarak katılacak) tüm katılımcıların katılım ücreti ödemesi zorunludur.  Katılım Ücreti 175 TL’dir. Çalıştaylar için ayrıca ücret alınmayacaktır. Ödenen katılım ücretleri iade edilmeyecektir. Bildirisiz katılımcılar için ödemeler ön başvuruları kabul edildikten sonra kesin kayıt öncesi yapılacaktır. Dekont kayıt sistemi üzerinden gönderilecektir. Bildirili katılım ücretleri bildiriler kabul edildikten sonra yatırılacaktır.

Hesap Bilgileri

Banka Adı: Yapı Kredi Bankası Meşrutiyet Şubesi
Şube Kodu: 156 Meşrutiyet Şubesi
Hesap No: 90 5411 56
IBAN Kodu: TR81 0006 7010 0000 0090 5411 56
Alıcı: Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği