Sıkça Sorulanlar

Sıkça Sorulan Sorular

  • Kız öğrenciyim Hayrettin Tokadi KYK Kız Yurdundan kongre alanına nasıl ulaşabilirim?

Hayrettin Tokadi KYK Kız Yurdundan kongre alanına ulaşım yürüme mesafesiyle 3, 4 dakikadır. Kongrenin açılışı ve kayıt masası kongre merkezindeki bordo salonda gerçekleşecektir. Hayrettin Tokadi KYK Kız Yurdundan kongre merkezine ulaşım için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

  • Erkek öğrenciyim Seyit Avşar KYK Erkek Yurdundan kongre alanına nasıl ulaşabilirim?

Yurdun karşısındaki duraklardan 7 numaralı yeşil renkli belediye otobüsüne binerek son durakta (Eğitim Fakültesi arkasında yer alan durak) inilecektir. Duraktan kongre merkezindeki bordo salona ulaşım yürüme mesafesi 2 dakikadır. Duraktan kongre merkezine ulaşım için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

  • Kongre süresince kahvaltımı nasıl yapacağım?

Seyit Avşar KYK Erkek Yurdunda ve Hayrettin Tokadi KYK Kız yurdunda kahvaltı için günlük fiş verilecektir. Fişler yurtlarda kasadaki görevli arkadaşlar tarafından temin edilecektir.

  • Kongre süresince öğle ve akşam yemeğimi nerede yiyeceğim?

1-2 Ağustos tarihlerinde öğle ve akşam yemekleri kongre düzenleme kurulu tarafından karşılanacaktır. Öğle yemekleri ilk gün öğrenci yemekhanesinde ikinci gün eğitim fakültesinin önündeki çimlerde verilecektir.  Akşam yemeklerini ise erkek ve kız öğrenciler Hayrettin Tokadi KYK Kız Yurdunda yiyeceklerdir.

  • Mezunum KYK yurdunda kalabilir miyim?

Bu yıl mezun olan öğrenciler de misafir öğrenci statüsüyle ücretlendirilerek KYK yurdunda konaklayabileceklerdir.

  • Kongreye bildirili/bildirisiz katılımcı olarak kabul edildim. Yanımda kongreye kaydı olmayan birini getirebilir miyim?

Kongre katılımcılarının (Bildirili ve Bildirisiz) listesi KYK Yurtlarına verilecektir. Listede adı olmayan öğrenciler yurda kabul edilmeyecektir. Dolayısıyla kongrede kaydı olmayan kişilerin yurtlarda konaklaması mümkün değildir.